Międzynarodowy transport kolejowy do Polski z Chin – optymalne rozwiązanie

Przewozy ładunków transportem kolejowym – mapa połączeń

Transport kolejowy z Chin

Jak sprowadzać towar z Chin?

Tani transport kolejowy z Chin to w ostatnim czasie bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź logistyki. Koszt transportu kolejowego jest niższy od lotniczego, a jednocześnie zapewnia optymalny czas przewozu. Transport kolejowy międzynarodowy to bardzo atrakcyjna alternatywa dla drogi lotniczej i morskiej. Eksport towarów do Polski z Chin nie musi wiązać się z szeregiem utrudnień. Pomożemy zorganizować wszystkie niezbędne formalności dotyczące transportu kolejowego międzynarodowego, dbając o każdy szczegół z zakresu importu i eksportu towaru z Polski do Chin i Chin do Polski.

Nasze usługi to przede wszystkim pełen profesjonalizm. Oferując import towarów do Polski z Chin, obsługujemy ładunki Klientów ze wszystkich regionów Chin. Współpracujemy na podstawie stałych umów ze sprawdzonymi agentami, którzy posiadają rozbudowaną sieć magazynów przeładunkowych, sieć stałych połączeń i atrakcyjną ofertę obejmującą eksport towarów do Polski z Chin. Pozwala to na maksymalne skrócenie czasu przeznaczonego na eksport towarów z Chin do Polski oraz import do Polski z Chin, niższe koszty transportu kolejowego oraz optymalizację transportu drogowego od klienta do terminala.

Import towaru z Chin do Polski a VAT

Pomagamy w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z transportem: przygotowanie dokumentacji transportowej, eksport towarów z Chin do Polski, a także odprawę celną. Dokumenty w transporcie kolejowym muszą być sporządzane według określonych schematów, dlatego zapewniamy, że nasze usługi pozwolą na dopilnowanie wszystkich niezbędnych procedur. Oferujemy pomoc i wsparcie merytoryczne przez cały eksport towaru z Chin do Polski, a VAT nie jest dla nas zagadnieniem obcym. Zorganizowanie przedsięwzięcia w zakresie logistyki może wydawać się trudne, jednak nasze usługi pozwalają znacznie usprawnić proces eksportu towaru z Chin do Polski, a dzięki temu VAT nie będzie już sprawiał żadnych komplikacji. Chętnie udzielamy pomocy oraz odpowiadamy na pytania związane z rozliczeniem VAT w zakresie towaru importowanego. Znamy wszelkie zasady, w tym przede wszystkim te określające opodatkowanie towaru importowanego z Chin do Polski (które zazwyczaj wynosi 23%). Dzięki tak posiadanej wiedzy jesteśmy w stanie przeprowadzić import towaru z krajów Dalekiego Wschodu całkowicie bezproblemowo, a także sprawnie.

Terminale, z których wyjeżdżają transporty kolejowe z Chin do Polski to:

 • Zhengzhou,
 • Suzhou,
 • Wuhan,
 • Chongqing,
 • Chengdu,
 • X'ian
 • Tianjin

Import towarów z Chin do Polski – zakres usług:

 • regularne transporty kolejowe międzynarodowe zarówno z głównych, jak i mniejszych ośrodków przemysłowych,
 • dostawy door-to-door,
 • krótki transit time od 14-16 dni,
 • pełna obsługa celna, pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów w transporcie kolejowym,
 • dystrybucja drogowa przesyłek w Polsce,
 • konkurencyjne stawki,
 • transporty pełnokontenerowe i drobnicowe (FCL & LCL).

Gwarantujemy, że nasza pomoc zarówno przy sporządzaniu odpowiednich dokumentów w transporcie kolejowym, jak i w sprawach związanych bezpośrednio z importem oraz eksportem towaru z Chin do Polski i Polski do Chin, przełoży się na zadowolenie każdego klienta. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz najwyższej jakości usługom jesteśmy w stanie maksymalnie usprawnić proces, jakim jest transport towaru do krajów oddalonych nawet o tysiące kilometrów. Nasze wieloletnie doświadczenie stanowi potwierdzenie rozeznania się w tematyce importu oraz wszelkich zasad i zobowiązań z nim związanych. Z nami szybko i bezpiecznie przewieziecie Państwo każdy towar!