Międzynarodowy transport kolejowy do Polski z Chin – optymalne rozwiązanie

Przewozy ładunków transportem kolejowym – mapa połączeń

Transport kolejowy z Chin

Jak sprowadzać towar z Chin?

Tani transport kolejowy z Chin to w ostatnim czasie bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź logistyki. Koszt transportu kolejowego jest niższy od lotniczego, a jednocześnie zapewnia optymalny czas przewozu. Transport kolejowy międzynarodowy to zatem bardzo atrakcyjna alternatywa dla drogi lotniczej i morskiej. Eksport towarów do Polski z Chin nie musi wiązać się z szeregiem utrudnień. Na transport kolejowy często stawiają firmy realizujące regularne zlecenia wysyłkowe z Chin do Polski. To także doskonały wybór dla firm, którym zależy na tym, aby logistyka transportu towarów była jak najmniej zaburzona. Ponieważ połączenia kolejowe są najmniej podatne na zmienne czynniki zewnętrzne, dobrze sprawdzają się w roli skutecznej metody transportu. Oferowane przez nas usługi przewozowe w postaci transportu kolejowego towarów pozwalają na skuteczne dostarczanie ładunków w bezpiecznych warunkach. Pomożemy zorganizować wszystkie niezbędne formalności dotyczące transportu kolejowego międzynarodowego, dbając o każdy szczegół z zakresu importu i eksportu towaru z Polski do Chin i Chin do Polski.

Nasze usługi to przede wszystkim pełen profesjonalizm. Oferując import towarów do Polski z Chin, obsługujemy ładunki klientów ze wszystkich regionów Chin. Współpracujemy na podstawie stałych umów ze sprawdzonymi agentami, którzy posiadają rozbudowaną sieć magazynów przeładunkowych, sieć stałych połączeń i atrakcyjną ofertę obejmującą eksport towarów do Polski z Chin. Pozwala to na maksymalne skrócenie czasu przeznaczonego na eksport towarów z Chin do Polski oraz import do Polski z Chin, niższe koszty transportu kolejowego oraz optymalizację transportu drogowego od klienta do terminala.

Import towaru z Chin do Polski a VAT

Pomagamy w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z transportem, w skład których wchodzi: przygotowanie dokumentacji transportowej, eksport towarów z Chin do Polski, a także odprawa celna. Dokumenty w transporcie kolejowym muszą być sporządzane według określonych schematów, dlatego zapewniamy, że nasze usługi pozwolą na dopilnowanie wszystkich niezbędnych procedur. Oferujemy pomoc i wsparcie merytoryczne przez cały eksport towaru z Chin do Polski, a VAT nie jest dla nas zagadnieniem obcym. Zorganizowanie przedsięwzięcia w zakresie logistyki może wydawać się trudne, jednak nasze usługi pozwalają znacznie usprawnić proces eksportu towaru z Chin do Polski, a dzięki temu VAT nie będzie już sprawiał żadnych komplikacji. Chętnie udzielamy pomocy oraz odpowiadamy na pytania związane z rozliczeniem VAT w zakresie towaru importowanego. Znamy wszelkie zasady, w tym przede wszystkim te określające opodatkowanie towaru importowanego z Chin do Polski (które zazwyczaj wynosi 23%). Dzięki tak posiadanej wiedzy jesteśmy w stanie przeprowadzić import towaru z krajów Dalekiego Wschodu całkowicie bezproblemowo, a także sprawnie.

Terminale, z których wyjeżdżają transporty kolejowe z Chin do Polski to:

 • Zhengzhou,
 • Suzhou,
 • Wuhan,
 • Chongqing,
 • Chengdu,
 • X'ian
 • Tianjin

Import towarów z Chin do Polski – zakres usług:

 • regularne transporty kolejowe międzynarodowe zarówno z głównych, jak i mniejszych ośrodków przemysłowych,
 • dostawy door-to-door,
 • krótki transit time – od 14 do 16 dni,
 • pełna obsługa celna, pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów w transporcie kolejowym,
 • dystrybucja drogowa przesyłek w Polsce,
 • konkurencyjne stawki,
 • transporty pełnokontenerowe i drobnicowe (FCL & LCL).

Gwarantujemy, że nasza pomoc zarówno przy sporządzaniu odpowiednich dokumentów w transporcie kolejowym, jak i w sprawach związanych bezpośrednio z importem oraz eksportem towaru z Chin do Polski i Polski do Chin przełoży się na zadowolenie każdego klienta. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz najwyższej jakości usługom jesteśmy w stanie maksymalnie usprawnić proces, jakim jest transport towaru do krajów oddalonych nawet o tysiące kilometrów. Nasze wieloletnie doświadczenie stanowi potwierdzenie rozeznania się w tematyce importu oraz wszelkich zasad i zobowiązań z nim związanych. Z nami szybko i bezpiecznie przewieziecie Państwo każdy towar!


Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/mragin02/public_html/domains/bas-logistics.pl/public_html/wp-content/plugins/gravityforms/includes/fields/class-gf-field-captcha.php on line 371