Międzynarodowy transport lotniczy towarów

Zorganizowanie transportu może sprawiać problemy. W końcu należy zadbać o szereg spraw i dopełnić wszelkie formalności, aby przewóz towaru odbywał się przede wszystkim zgodnie z prawem. Dlatego oferujemy Państwu transport lotniczy międzynarodowy w zakresie importu i eksportu, dzięki wypracowanej przez lata sieci agentów na całym świecie. Realizujemy transport lotniczy do Polski z Chin, USA oraz innych krajów. Przeprowadzamy krok po kroku przez cały proces logistyczny, począwszy od wyboru najlepszej linii lotniczej przez finalne zamknięcie szczegółów lotu dopasowanego m.in. do rodzaju przewożonego załadunku.

Oferujemy usługi transportu lotniczego w dwóch wariantach:

 1. Przesyłki kurierskie – szybki i przystępny cenowo serwis door to door z odprawą celną. Tego rodzaju transport oferujemy zwłaszcza dla pojedynczych przesyłek paczkowych i wielopaczkowych;
 2. Przesyłki CARGO – transport przesyłek o wadze jednostkowej elementu > 70 kg. Transport ten korzystny jest przede wszystkim dla osób, których celem jest przewiezienie towaru wykraczającego poza standardowe wymiary i ciężar paczek.

Transport lotniczy: USA, Chiny

Proponujemy transport lotniczy do Polski z USA, Chin i pozostałych państw. Nasz transport lotniczy z Chin do Polski pozwoli na szybki, a tym samym sprawny import lub eksport towarów handlowych. Poza przesyłkami handlowymi oferujemy także transport lotniczy z USA do Polski, który obejmuje przesyłki kurierskie. Zastanawiają się Państwo nad tym, jak przetransportować międzynarodowe przesyłki? W tym przypadku warto postawić na transport lotniczy do USA lub Chin i innych krajów. Pomożemy zorganizować każdy jego etap, a także dopełnimy wszelkich formalności związanych z kosztami. Dzięki naszym usługom jesteście Państwo w stanie przetransportować różnego rodzaju przesyłki, niezależnie od ich wagi, wymiarów, a także kraju docelowego. Zarówno eksport, jak i import towaru nie stanowi dla nas żadnego problemu – oferujemy usługi do takich lokalizacji jak Chiny, USA, a także do innych krajów oddalonych o tysiące kilometrów. Wierzymy, że nasz pomoc będzie sprzyjała sprawności oraz bezpieczeństwu całego przedsięwzięcia.

Międzynarodowy transport lotniczy – ceny

Koszt transportu lotniczego zależy od rodzaju nadanej przesyłki, jej wagi, gabarytów, a także kraju załadunku i dostawy. Proponujemy ekonomiczny transport lotniczy, który będzie przystępny cenowo dla każdego klienta. Koszty transportu ustalamy na podstawie uzupełnionego formularza z zapytaniem o wycenę, dostępnego poniżej. W naszej ofercie znaleźć można między innymi tani transport lotniczy z Chin, obejmujący przesyłki kurierskie lub towarów CARGO. Mają Państwo obawy związane z kosztem transportu lotniczego? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Proponujemy tani transport lotniczy z Chin, USA, a także z innych krajów zarówno UE, jak i całego świata. Dzięki naszym specjalistom logistyka jest na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu transportu lotniczego w świetnej cenie.

Usługi oferowane przez transport lotniczy firmy BAS Logistics:

 • import oraz eksport towarów handlowych, próbek produktów, przesyłek prywatnych,
 • lotniczy transport towarów i przesyłek kurierskich door to door tzn. kurier odbiera i doręcza paczkę,
 • transport lotniczy towarowy CARGO na różnych warunkach również EXW i DAP,
 • dodatkowe ubezpieczenie ładunków,
 • obsługę celną,
 • przekierowanie przesyłki na T1 do wybranej agencji celnej,
 • zabezpieczenie celne długu celnego (co skraca czas dostawy),
 • wsparcie merytoryczne, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności, niezbędnych, by przeprowadzić transport lotniczy: dokumenty, odprawa celna.

Dla firm w przypadku nawiązania stałej współpracy na podstawie umowy oferujemy:

 • odroczone płatności za transport,
 • odroczone płatności za należności celno - podatkowe,
 • odprawę zwykłą oraz na podstawie procedury uproszczonej (odroczony VAT),
 • odprawa fiskalna na terenie Niemiec,
 • rabaty uzależnione od wartości zamówienia,
 • wsparcie indywidualnego opiekuna.

Nasze usługi to najlepsze wsparcie podczas organizowania transportu lotniczego międzynarodowego. Oferujemy pomoc w sporządzaniu dokumentów oraz w zaplanowaniu przedsięwzięcia, jakim jest transport lotniczy z USA do Polski, a także do Polski z Chin. Wierzymy, że nasza oferta zadowoli wszystkich zainteresowanych klientów. W razie pytań i problemów służymy fachowym doradztwem oraz pomocą – gwarantujemy, że rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości z zakresu bezpiecznego i sprawnego przewozu towaru za granicę Polski. Zależy nam na jak największej ilości zadowolonych klientów, jednak jednocześnie do każdego z nich przykładamy szczególną uwagę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą proponowanych przez nas usług.


Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/mragin02/public_html/domains/bas-logistics.pl/public_html/wp-content/plugins/gravityforms/includes/fields/class-gf-field-captcha.php on line 371