Transport morski
Transport morski

Międzynarodowy transport morski: Chiny, USA

Transport morski międzynarodowy organizujemy zarówno w zakresie importu, jak i eksportu ładunków na warunkach tzw. od drzwi do drzwi oraz od portu do portu, a także, na Państwa życzenie, w dowolnej kombinacji wymienionych warunków na podstawie regulacji INCOTERMS 2010. Specjalizujemy się w drobnicowym transporcie morskim, a także w przewozie kontenerowym większych przesyłek. Oferowane przez nas usługi w zakresie międzynarodowej spedycji obejmują organizację transportu morskiego dla każdej firmy realizującej nawet złożone zamówienia, a także dla klientów indywidualnych. Transport morski każdego obsługiwanego przez nas kontenera odbywa się według narzuconych, międzynarodowych procedur. W ramach usług oferujemy transport morski do Polski z Chin, USA oraz innych krajów. Międzynarodowy transport morski wiąże się z szeregiem formalności, które mogą sprawiać problemy przeciętnym użytkownikom, dlatego oferowane przez nas usługi usprawniają cały proces transportu morskiego, np. do Chin czy USA.

Nasz polski transport towarowy, realizujący różnego rodzaju przewozy kontenerów dzięki wykorzystaniu drogi morskiej, pozwala na optymalne dostarczanie wszelkiej maści przesyłek. Międzynarodowa spedycja morska jest już niezwykle popularnym sposobem na sprowadzanie ładunków nie tylko z państw azjatyckich, ale także w drugą stronę. Jako doświadczona firma transportowa realizujemy również wysyłkę towarów do USA, które są szczególnie popularnym kierunkiem nadawania.

Wsparcie w transporcie międzynarodowym

Szukają Państwo sprawdzonej firmy, która krok po kroku przeprowadzi Was przez proces transportu towaru drogą morską? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług – przewóz załadunku nie ma przed nami żadnych tajemnic! Chętnie podejmiemy się realizacji transportu towaru wielkogabarytowego – nasze środki transportu drogą morską są przystosowane do przewożenia nawet największych przesyłek. Przykładamy szczególną uwagę do tego, w jaki sposób transportujemy towar, dbając o każdy szczegół, a zwłaszcza o zabezpieczenie przesyłek przed uszkodzeniem. Wiemy, jak uniknąć uszkodzeń towaru przewożonego wewnątrz kontenera morskiego. Droga morska potrafi być wymagająca nie tylko dla załogi, dlatego należy rozmieścić transportowane paczki tak, aby nie uderzały się o siebie wzajemnie, a także o ścianki kontenera. Dzięki temu mamy pewność, że żaden z elementów nie ulegnie zniszczeniu nawet podczas wielogodzinnej podróży. Dbamy o to, by z naszych usług zadowolona była jak największa liczba klientów.

Oferujemy pełną obsługę celną w Polsce, jak również odprawę fiskalną w Hamburgu i dalszy transport drogą lądową lub morską. Proponujemy Państwu między innymi transport morski z USA do Polski, a także zorganizowanie transportu z Chin do Polski. Stajemy na wysokości zadania, by spełnić oczekiwania wszystkich klientów w zakresie transportu morskiego. Chiny, USA czy inne kraje nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Przeprowadzamy cały proces związany z organizacją przewozu w taki sposób, aby towar był dostarczony szybko oraz sprawnie. Koniec z załatwianiem wszelkich formalności na własną rękę – pomożemy Państwu zarówno ze wstępną organizacją transportu, jak i krok po kroku przeprowadzimy przez jego poszczególne etapy. W porównaniu z innymi przewoźnikami kontenerów morskich nasza oferta wyróżnia się stosunkowo niskimi kosztami w zestawieniu z szerokim zakresem działań w ramach spedycji międzynarodowej. Zachęcamy do podjęcia stałej współpracy. Profesjonalny przewóz załadunku do krajów oddalonych o tysiące kilometrów to dla nas codzienność, o czym z pewnością przekonają się Państwo nie raz!

Organizujemy następujące ładunki w transporcie morskim z Chin i USA:

  • DROBNICOWY LCL,
  • CAŁOKONTENEROWY FCL – kontenery dry oraz kontenery specjalistyczne typu reefer, flat rack czy open top.

Transport morski – zakres usług

Nasze usługi w zakresie transportu morskiego do Polski z USA i Chin to m.in.:

  • podjęcie ładunku drobnicowego w kraju nadania i doręczenie go pod wskazany adres po rozładunku z kontenera w kraju dostawy,
  • booking frachtu morskiego z pomocą sprawdzonych armatorów,
  • pełna obsługa celna,
  • dodatkowe ubezpieczenie ładunków,
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie transportu.

Zachęcamy do skorzystania z usług na transport morski do Polski z USA, Chin oraz innych części świata. Przygotujemy dla Państwa wycenę usług na podstawie dostępnego poniżej formularza. Nasza oferta transportu morskiego międzynarodowego z pewnością zagwarantuje Państwa zadowolenie. Profesjonalizm oraz doświadczenie, które zbieraliśmy przez lata, pozwalają nam na świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Wierzymy, że i Państwu przypadnie do gustu oferta, jaką możemy zaproponować. Odpowiadamy także na wszelkie pytania i rozwiewamy wątpliwości – zapraszamy!


Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/mragin02/public_html/domains/bas-logistics.pl/public_html/wp-content/plugins/gravityforms/includes/fields/class-gf-field-captcha.php on line 371